29 september

H5 Algemene ouderavond en kennismaking mentor

29 september

H4 Algemene ouderavond en kennismaking mentor

29 september

H5 & V5 NBA Challenge Bedrijfseconomie

28 september

T4 Algemene ouderavond en kennismaking mentor

28 september

T3 Algemene ouderavond en kennismaking mentor

27 september

V6 Algemene ouderavond en kennismaking mentor

27 september

V5 Algemene ouderavond en kennismaking mentor

26 september

V4 Algemene ouderavond en kennismaking mentor

26 september

V3 Algemene ouderavond en kennismaking mentor

22 september

H3 Algemene ouderavond en kennismaking mentor

20 september

Klas 2 Algemene ouderavond en kennismaking mentor

19 september

Brugklas algemene ouderavond en kennismaking mentor

14 september t/m 15 september

Excursie Maasplassen T3

6 september t/m 8 september

Introductiedagen alle leerlagen

5 september

Lesvrij

25 juli t/m 2 september

Zomervakantie

22 juli

Rapport ophalen en slotactiviteit

18 juli

Sport- en zwemdag Fun Beach 2e klassen

18 juli t/m 21 juli

Dazzle Days

15 juli

Diploma uitreiking Tijdvak 3

15 juli

Inleveren schoolboeken van Iddink en kluissleutel

15 juli

Sport- en zwemdag Fun Beach Brugklas

14 juli

HAVO 4 / VWO 5 PWS

14 juli

Toets inzage

14 juli

uitslag CSE Tijdvak 3

13 juli

Sport- en zwemdag Fun Beach 3e klassen

12 juli

MR vergadering

12 juli t/m 20 juli

lesvrij

11 juli t/m 13 juli

Inhaaldagen Toetsweek 4

9 juli

Kennismakingsochtend nieuwe brugklasleerlingen

7 juli

overleg Ouderraad - Directie

7 juli

Diploma uitreiking H5

6 juli

Diploma uitreiking VMBO-t 4

5 juli

Diploma uitreiking V6

5 juli t/m 8 juli

Herkansingen Tijdvak 3

4 juli t/m 12 juli

alle klassen Toetsweek 4

4 juli

HAVO 4 / VWO 4 en 5 KUDR presentaties

1 juli

uitslag CSE tijdvak 2

27 juni

beoordelingsvrije zone

27 juni

Brugklas gesprek proces periode 4

27 juni

Lesvrije dag

23 juni

Lesvrije middag

20 juni

leerjaar 2 / 3 O&O afsluiting project

20 juni

Brugklas en leerjaar 2 CS afsluiting periode 4

16 juni

H4 CKV OP H3 en V4 publiek

15 juni

Excursie Xanten ( G2A / G3A)

14 juni

Eindpresentatie HAVO 4 en VWO 4/5

14 juni

A3b/G3a op bezoek in Echt

13 juni t/m 23 juni

start CSE Tijdvak 2 - herexamens

13 juni t/m 17 juni

Brugklas O&O afsluiting

10 juni

Drive through ophalen cijferlijsten

9 juni

HAVO/VWO-3 CS Gesamtkunstwerk

9 juni

uitslag CSE Tijdvak 1

7 juni

STOEI presentatieavond

6 juni

2e Pinksterdag

1 juni

HAVO / VWO 4 Duits excursie Bonn (ovb)

27 mei

vrije dag

26 mei

Hemelvaart

23 mei

Brugklas deadline keuze jaar 2

20 mei

HAVO/VWO-3 deadline profielkeuze

12 mei t/m 30 mei

start CSE Tijdvak 1

12 mei

Leesclub HAVO/VWO bovenbouw

12 mei t/m 12 mei

Workshops HV4 - V5 muziek-drama door Zuyd Hogeschool.

11 mei

O&O leerlingen T2 en TH2 naar CIVIL

9 mei

Brugklas en klas 2 oudergesprekken

9 mei t/m 13 mei

HAVO/VWO -3 oudergesprek profielkeuze

9 mei

T4 / HAVO 5 / VWO 6 facultatieve lessen

9 mei

leerlaag 4-5-6 oudergesprekken indien nodig

9 mei

T3 oudergesprek profielkeuze en rapport 2

27 april

Koningsdag

25 april t/m 6 mei

Meivakantie 25 april t/m 06 mei 2022

25 april t/m 29 april

Lenteschool

22 april

Sportdag klas 4 en VWO 5

22 april

Lesvrije dag voor leerlingen van T4 / H5 en V6

21 april

Galabal examenleerlingen

21 april

overleg Ouderraad - Directie

21 april

Sportdag klas 3

20 april

Thema-avond ouders meer- en hoogbegaafdheid

20 april

Sportdag klas 2

19 april

Brugklas voorlichting gymnasium

19 april

Sportdag Brugklas

19 april t/m 22 april

30 minuten rooster

18 april

2e Paasdag

14 april

Leesclub HV bovenbouw

13 april

T2 excursie Vistrappen

12 april

MR vergadering

12 april

Gymnasiumdag bovenbouw

11 april t/m 15 april

inhaalweek niet-examenleerlingen

11 april

Brugklas CS entree periode 4

11 april t/m 15 april

HAVO 4 natuurkunde praktijkdag CIVL

11 april

T4 / HAVO 5 / VWO 6 voorlichting examenkandidaten

11 april

Gymnasiumdag klas 2 St. Ursula Horn

8 april

Afsluiting Project week

7 april

Olympic Moves voorronde Venlo

7 april t/m 7 april

Dansles T4 / H5 en V6

6 april

O&O: Grote Finale ROER College invitational Lego Robot Sumo Championship

5 april

VWO 4 beroepen / banenmarkt

5 april

'B-boy X' Maas theater en dans.- H3 / V3 / VMBO-t 3

4 april

HAVO 4 Beroepen / banenmarkt

4 april

T3 CKV en klas 4 voorstelling B-boy XL