11 januari 2022

Opbrengst voedselbank-actie overhandigd

Vlak voor de start van de kerstvakantie zijn de door ons ingezamelde spullen voor de voedselbankactie overhandigd aan dhr. Boereboom, voorzitter van de voedselbank. De voedselbank heeft het met alle maatregelen moeilijk om voldoende te verzamelen en dhr. Boereboom vertelde ons dat ze dit jaar gered zijn door de scholen die meegedaan hebben aan de actie.

Ondanks de lockdown hebben we 57 kratten met voedsel en verzorgingsproducten verzameld. Daarnaast hebben we nog 4 dozen met nieuwjaarsbubbels binnengehaald en heeft een aantal collega's ervoor gekozen hun kerstpakket om te laten zetten in een donatie aan de voedselbank. Een hartelijk woord van dank aan alle leerlingen, medewerkers, ouders, vrienden en bekenden die meegeholpen hebben! Jullie zijn toppers!

Voedselbank.jpg

Op ROER College Schöndeln vinden wij het belangrijk om de verbinding met de buitenwereld te zoeken. Dit doen we onder andere door ons bewust te zijn van de rol die wij in de maatschappij en onze regio hebben. Vanuit dit uitgangspunt hebben we ervoor gekozen om dit schooljaar een inzamelingsactie voor de Voedselbank Midden-Limburg te organiseren.

De Voedselbank in Roermond heeft het moeilijk. Er zijn meer mensen die hier gebruik van moeten maken, terwijl er minder sponsoren zijn. Wij hebben samen met onze leerlingen graag ons steentje hieraan bijgedragen. 

Tijdens de (mentor)lessen heeft ons Schoolparlement een korte presentatie over de Voedselbank en onze inzamelingsactie verzorgd. We hebben al onze leerlingen gevraagd om één of meerdere producten van de lijst mee te nemen. De klassen hebben dit samen fantastisch opgepakt.  

 

 

Opbrengst voedselbank-actie overhandigd