1 november 2022

Officieel partner van “4x4 electric”!

Met trots kunnen we vermelden dat we zijn nu officieel partner zijn van “4x4 electric”! De missie van Renske Cox en haar partner Maarten van Pel om met een elektrische auto naar Zuid-Afrika te rijden. In september waren Renske en Maarten nog op onze school met hun auto om onze O&O-leerlingen te informeren over hun missie en reis, en vragen van leerlingen te beantwoorden. In april sprak Renske bovendien over de reis op TEDxRoermond 2022, dat plaatsvond in de aula van onze school.

Officieel partner zijn van deze reis, wat betekent dat eigenlijk? Dat ons logo op de auto staat en dat er tijdens en na de reis contact zal zijn met leerlingen van onze school. Heel mooi, want zo koppelen we de missie van Renske en Maarten voor duurzaamheid aan de onze en profiteren onze leerlingen van een levensechte opdracht!

Het doel van Renske en Maarten is laten zien dat reizen met een elektrische auto haalbaar én leuk is. Veel mensen denken namelijk dat elektrisch rijden vooral een gedoe is met opladen door de beperkte actieradius. Renske en Maarten gaan dit stigma dus te lijf met hun project. Onderweg zullen zij verschillende duurzame lokale projecten bezoeken en in gesprek gaan met mensen over hun inspiratie om het leven te verduurzamen.

Wij wensen hen heel veel succes en plezier tijdens hun reis!

Je kunt hun avonturen volgen via:

Instagram 

Youtube 

Website 

Bekijk hier de TED-talk van Renske Cox. 

 

Officieel partner van “4x4 electric”!