24 november 2021

Inzamelingsactie voor Voedselbank Midden-Limburg

Op ROER College Schöndeln vinden wij het belangrijk om de verbinding met de buitenwereld te zoeken. Dit doen we onder andere door ons bewust te zijn van de rol die wij in de maatschappij en onze
regio hebben. Vanuit dit uitgangspunt hebben we ervoor gekozen om dit schooljaar een inzamelingsactie voor de Voedselbank Midden-Limburg te organiseren.

De Voedselbank in Roermond heeft het moeilijk. Er zijn meer mensen die hier gebruik van moeten maken, terwijl er minder sponsoren zijn. Wij willen graag ons steentje hieraan bijdragen. Daarom vragen we
jullie, onze leerlingen en hun families: laten we samen hen een steuntje in de rug geven.

Tijdens de (mentor)lessen verzorgt ons Schoolparlement een korte presentatie over de Voedselbank en onze inzamelingsactie. We vragen al onze leerlingen om één of meerdere producten van de bijgevoegde lijst mee te nemen. Kijk in de keukenkastjes, neem een extra product
mee tijdens het boodschappen doen, vraag je familie om te helpen. Zo hopen wij heel veel houdbare producten op te halen.

We kunnen ons voorstellen dat er wellicht onder onze leerlingen gezinnen zijn die het moeilijk hebben en die simpelweg een product niet kunnen missen. Mocht dat het geval zijn, stuur dan even een berichtje naar de mentor. Wij zorgen ervoor dat ook uw kind kan meedoen met deze actie.

We hopen dat we samen de schouders eronder zetten en dat we op deze manier heel veel producten kunnen ophalen voor de Voedselbank. 


Flyer-Decemberactie-Scholen-1-1.png

 

Inzamelingsactie voor Voedselbank Midden-Limburg