5 oktober 2021

Open dag op zaterdag 6 november

Als je in groep 7 of 8 van de basisschool zit, dan komt de overstap naar de middelbare school dichterbij. Een spannende tijd. Samen gaan jullie een school uitzoeken
die bij jou past. En daar helpen we graag bij.

ROER College Schöndeln is een school die in verbinding staat met de buitenwereld en waar je je ontwikkelt tot wereldburger. Een veilige, warme en transparante locatie. Waar je ook wordt uitgedaagd om wie je zou wíllen zijn. Waar jij op een positieve en plezierige manier energie krijgt om te leren, te groeien en het optimale uit het leven te halen. Een plek om te groeien en te bloeien tot de beste versie van jezelf! 

We organiseren dit najaar al onze open dag, zodat je kennis kunt komen maken met onze school en een indruk krijgt van ons schoolterrein, ons aanbod leert kennen, de sfeer kunt proeven en voorbeelden ziet van activiteiten op onze school.

De open dag is op zaterdag 6 november. Om de open dag te kunnen bezoeken, moet je je wel vooraf aanmelden via deze pagina.  Dit kan tot uiterlijk 31 oktober.

Open dag op zaterdag 6 november